Здоровое тело - здоровый дух

Все про протеїн Elite Fusion 7 від Dymatize Nutrition

Elite Fusion 7 Dymatize Nutrition – комплексний протеїн, в основі якого сироватковий ізолят, молочний протеїн, очищений від баластних домішок, яєчний альбумін, казеїн, вітаміни і мінерали, а також ВСАА – незамінні амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюгами. Крім поживних речовин, виробник спортивного харчування Dymatize Nutrition (Діматайз Нутришн) подбав про максимальну засвоюваність білку в організмі після вживання коктейлю, збагативши його ферментами (в тому числі лактазою).

Elite Fusion 7 – незамінна добавка в масонаборний період. Відомо, що багатокомпонентні протеїни часто уповільнюють обмін речовин, за допомогою чого відбувається активне зростання загальної маси. Однак не всі культуристи мріють обзавестися жировим прошарком замість м’язів. Анаболічна матриця Elite Fusion 7 (Еліт Ф’южн 7) підібрана спеціально для активізації зростання сухої мускулатури. Мінімальний вміст молочного цукру, жирів і вуглеводів дозволяє використовувати продукт незалежно від рівня тренованості або статі. Регулюючи дозування, можна досягти поставленої задачі. Зрозуміло, при більш високих систематичних вживаннях буде рости суха маса. У іншому випадку Elite Fusion 7 виступає в ролі замінника білкової їжі.

Переваги Elite Fusion 7 Dymatize Nutrition

  • Повноцінний амінокислотний профіль
  • Мінімум жирів, вуглеводів і молочного цукру
  • Подовжене вивільнення поживних речовин в кров
  • Тривалий час захищає м’язи від катаболізму
  • Активізує анаболічні процеси в організмі
  • Дуже добре поєднується з іншими видами спортивного харчування
  • Джерело білку преміум-класу
  • Створюється виключно за міжнародними стандартами на території США

За відгуками іменитих пауерліфтерів, Elite Fusion 7 Dymatize Nutrition відмінно підходить для силових тренувань, які тривають не одну годину. А професійні спортсмени проводять в залі по п’ять годин. При активних фізичних навантаженнях їсти не особливо хочеться, максимум – протеїновий батончик. Elite Fusion 7 пригнічує апетит і тривалий час усуває катаболічні удари – м’язи протягом 4-7 годин в цілковитій безпеці.

Рекомендації щодо застосування

Комплексні протеїни виділяються на тлі інших своєю універсальністю: їх використання раціонально в будь-який час дня. Однак варто пам’ятати: в дні відновлення необхідно вживати значно більше білку. Саме в цей період організм найбільш потребує білкового «підживлення». У не тренувальні дні випивайте 3-4 коктейлі. У дні активних фізичних навантажень – один вранці і один протягом дня. Для закриття анаболічного вікна краще випити сироватковий ізолят. Але якщо ваше тренування триває більше двох годин, випийте протеїновий коктейль Elite Fusion 7 за 40 хвилин до тренування.

Джерело: metronews.ru